Kapcsolódó cikkek: Felkészülés: a Puskás Akadémia vereséget sze ...

Puskás Akadémia: a Slovan Bratislavánál folytatja Henty – kép - NSO

A nigériai támadó csütörtökön bejelentette, hogy távozik Felcsútról, hamar meglett az új klubja. Teljes cikk: Puskás Akadémia: a Slovan Bratislavánál ...→

Puskás Akadémia: Ezekiel Henty távozott a klubtól - NSO

A 26 éves, korábban a Milanban is megfordult Ezekiel Henty távozott az NB I-ben szereplő Puskás Akadémia együttesétől, ezt maga a labdarúgó jelentette be e Teljes cikk: Puskás Akadémia: Ezekiel Henty távozott ...→

NB I: A Fradi tarolt, a Puskás Akadémia 300 milliót költhetett - az eddigi TOP 10 téli igazolás | csakfoci.hu

Még javában zajlik a tél átigazolási időszak, de nem sokkal a bajnoki rajt előtt megnézük, mely csapatok tudták az OTP Bank Ligába hozni a legértékesebb játékosokat.  Teljes cikk: NB I: A Fradi tarolt, a Puskás Akadémia ...→

Férfi kézi Eb: Portugáliától is vereséget szenvedett a magyar válog

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34–26-ra kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, így fiaink biztosan nem leszne Teljes cikk: Férfi kézi Eb: Portugáliától is veresége...→

Egy Fradi-játékos is súgott a Puskás Akadémia új igazolásának - Hollandiából érkezett | csakfoci.hu

A felcsútiak két és fél évre szerződtették a holland élvonalbeli FC Emmen 26 éves szélsőjét, Luciano Slagveert. Teljes cikk: Egy Fradi-játékos is súgott a Puskás Aka...→

Hat gólós vereséget szenvedett az MTK-tól az Alba FKC | FEOL

Az első félidőt ugyan még döntetlennel zárták a csapatok, ám a fordulás után Deli Rita együttese elvesztette a fonalat Teljes cikk: Hat gólós vereséget szenvedett az MTK-tó...→

Felkészülés: döntetlent játszott Miriutáékkal a Puskás Akadémia - N

Döntetlen játszott a Puskás Akadémia az utolsó spanyolországi felkészülési mérkőzésén: a felcsúti labdarúgócsapat 1–1-re végzett a Miriuta László irányít Teljes cikk: Felkészülés: döntetlent játszott Miriutá...→

Egygólos vereséget szenvedett a PAFC | FEOL

Félidőben kettővel is vezetett a horvát csapat, amely végül meg is tartotta előnyét a találkozó végéig. 2-1-re nyert az Eszék. Érdekesség, hogy a horvát csapat kezdőjében ott volt Kleinheisler László is. Teljes cikk: Egygólos vereséget szenvedett a PAFC | F...→

A volt Vidi-csatár gólja gólja döntött a Puskás Akadémia edzőmeccsén | csakfoci.hu

2-1-re kikapott horvát "testvércsapatától", az eszéki NK Osijektől a Puskás Akadémia a két gárda keddi, spanyolországi edzőmérkőzésén. Teljes cikk: A volt Vidi-csatár gólja gólja döntött a...→

Felkészülés: egygólos vereséget szenvedett első meccsén a Honvéd -

A török bajnokság 9. helyén álló Gaziantep a 88. percben értékesített 11-essel győzte le a magyar csapatot. Teljes cikk: Felkészülés: egygólos vereséget szenvede...→

Sport365.hu - Hét pontos vereséget szenvedett a Falco

A Szombathely hazai pályán hét ponttal kikapott a Zaragozától szerdán a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában.... Eredmény: D csoport, 10. forduló: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Zaragoza (spanyol) 70-77 (17-19, 22-23, 16-19, 15-16) Teljes cikk: Sport365.hu - Hét pontos vereséget szenv...→

Jégkorong Erste Liga: vereséget szenvedett a Sportklub a középszakasz nyitányán

Kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán az alapszakasz-győztes csíkszeredai csapat a nagy rivális Brassói Corona ellen kedden este. Teljes cikk: Jégkorong Erste Liga: vereséget szenvede...→

Puskás Akadémia: A következő felcsúti igazolás a holland élvonalból érkezhet - sajtóhír | csakfoci.hu

Hollandiai sajtóhírek szerint egykori utánpótlás-válogatott szélsőt igazolhat még a télen a felcsúti klub a 26 éves Luciano Slagveer személyében. Teljes cikk: Puskás Akadémia: A következő felcsúti ig...→

Sport365.hu - Ez fájóan sima volt. Súlyos vereséget szenvedett a Debrecen

Eredmény, női EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, A csoport:... DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) 19-26 (7-12)   Teljes cikk: Sport365.hu - Ez fájóan sima volt. Súlyo...→

Súlyos vereséget szenvedett a norvégoktól a magyar férfi kézilabda-válogatott

A magyar válogatott 36-29-re kikapott Norvégiától az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában... Teljes cikk: Súlyos vereséget szenvedett a norvégoktó...→

Tipsport Liga: bosszantó vereséget szenvedett a ráadásban a MAC - N

Hetven másodperccel a vége előtt mentette hosszabbításra a meccset a Nové Zámky, aztán a ráadásban nyert is. Teljes cikk: Tipsport Liga: bosszantó vereséget szenv...→

A Puskás Akadémia csatára: "35 perc után lecseréltek, innentől kezdve csak gondjaim voltak" | csakfoci.hu

A Puskás Akadémia cseh támadója, David Vanecek elárulta, miért kellett anno idő előtt távoznia a skót Heartstól. A csatár máig vitatja egykori edzője, Craig Levein szavait a tréner szerint gyenge erőnlétével kapcsolatban. Teljes cikk: A Puskás Akadémia csatára: "35 perc után...→

Rosicky a Fradi-kiszemeltről beszélt, NB II-es élcsapatnál a Puskás Akadémia fiatalja - hazai átigazolási hírek | csakfoci.hu

Január 15. és február 14. között zajlik majd a téli átigazolási időszak a magyar fociban, de a piac nyitása előtt is zajlanak már a tárgyalások. A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is! Teljes cikk: Rosicky a Fradi-kiszemeltről beszélt, NB...→

Edzőmeccsek: Nem tudta felülmúlni a menesztett NB I-es edző új csapatát a Puskás Akadémia | csakfoci.hu

A Miriuta László által irányított Hermannstadt ellen döntetlenre végződő mérkőzéssel zárta spanyolországi edzőtáborát a felcsúti csapat. Teljes cikk: Edzőmeccsek: Nem tudta felülmúlni a mene...→

Felkészülés: egy félidőben hat gól, ikszelt a ZTE Muraszombaton - N

Gól nélküli első félidő után beindultak a felek, a ZTE a 73. percben már 3–0-ra vezetett, a vége mégis döntetlen lett Teljes cikk: Felkészülés: egy félidőben hat gól, iksz...→

Sima vereséget szenvedett a Gyergyó otthonában a DEAC hokicsapata

Gyergyószentmiklós - A Gyergyói HK hazai pályán simán, három góllal legyőzte a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga keddi mérkőzésén. Teljes cikk: Sima vereséget szenvedett a Gyergyó otth...→

Vereséget szenvedett a kolozsvári U-BT férfi kosárlabda csapata

A kolozsvári U-BT csapata január 11-én látta vendégül a SCM Craiovát a kolozsvári sportcsarnokban.  Teljes cikk: Vereséget szenvedett a kolozsvári U-BT f...→

Sport365.hu - A sereghajtó nyert, a címvédő vereséget szenvedett az Ertse Ligában

Az utolsó helyezett Vasas egymást követő második mérkőzését nyerte a jégkorong Erste Liga alapszakaszában: szerdán saját közönsége előtt hosszabbításban kerekedett a Debrecen fölé.... Az immár ötödik sikerét arató Vasas vasárnap - ugyancsak vendéglátóként - a Gyergyói HK-t múlta felül. Teljes cikk: Sport365.hu - A sereghajtó nyert, a címv...→